Sandi Planinšek

Мајстор во правење на слатки работи

Санди Планиншек е готвач по образование и страстен готвач за пециво од срце. Неговата креација е испреплетена со професијата готвач, бидејќи ги знае својствата на сите состојки, нивните предности и недостатоци, така што точно знае кога, како и во кој сооднос да ги користи основните состојки за да ги направи вашите десерти уште подобри. Млад и аспирантен слаткар е полн со трикови, тајни и практични примери за модерна подготовка на десерт.

"Сакам да правам десерти во форма на овошје. Од сите десерти што сум ги создал или пробал досега, најмногу ми се допаѓа лешник.Технички најбарана, но визуелната слика се разликува од другите."

15

ПРЕДАВАЊА ПО ГОДИНА

6+

ГОДИНИ ИСКУСТВА

2.400

ДЕСЕРТЕРТИ ПО ГОДИНА

Наши задоволни корисници

БАМ Академија за слатки производи веќе воодушевува неколку слаткари. Прочитајте ги коментарите на корисници и споделете ги вашите со нас!

БАМ Академија за слатки производи е одлична идеја да добиете ново знаење во ваша домашна средина. Најдобро е да можете да гледате видео курсеви повеќе пати и на различни уреди.

Јожица Р.

Аспирантниот слаткар Санди Планиншек е вистински уметник. Негови десерти во облик на овошје се одлични, драго ми е што подготви тема за основите на слаткарство.

Метка К.

Избор на мајстори за слатки работи ме возбудува. Секоја содржина е многу јасно претставена, така што БАМ предизвиците за слатки производи се направени без никакви проблеми.

Ања В.

Зошто БАМ академија за слатки работи

БАМ Академијата за слатки производи ќе ве одведе во чоколадни свет на модерни техники за подготовка на десерти и ќе ги поттикне вашите новостекнати знаења со практични примери и предизвици. Современите техники за готвење ќе бидат достапни во секое време и достапни без оглед на време и простор.

  • Нови техники за подготовка на десерт
  • Достапно на сите уреди
  • За домашни готвачи и професионалци
  • Експерти во вашиот дом
  • Иновативни рецепти
  • Достапни 24 часа на ден

Најчесто поставувани прашања

Во вашиот кориснички профил можете да го најдете јазичето „Заработете 300 денари“. Се што треба да направиш е да го споделиш твое одлично корисничко искуство со твои пријатели. Кога пријателите ќе се регистрираат со твој код за активирање, тие добиваат кредит од 300 денари, за секое нивно купување ќе добиеш и ти 300 денари. Можеш да ја следиш твоја кредитна вредност во твој БАМ паричник и да ја користиш за купување на твое следно онлајн образование.

Линк со упатства за активирање на вашата корисничка сметка се добива по пошта. Можеш да пристапиш до избрана веб -содржина со правилно внесување на е -пошта и лозинка што ги користевте за купување и правилно внесување на кодот за активирање. Содржина се наоѓа во профил, под делот „Мои онлајн курсеви“.
Повеќе прашања

Го сакате нашиот врвен рецепт?

Сакам рецепт за суфле од чоколадо со овошје